Як придбати квартиру в Києві у новобудові

Як придбати квартиру в Києві у новобудові

Ринок нерухомості в столиці вважається найбільшим, найдорожчим і найскладнішим в країні. Зростаючий попит на купівлю власного житла призводить до того, що ціни на квартири у Києві зростають, а самі об’єкти швидко зникають з ринку. Столичний ринок нерухомості має широкий ціновий діапазон – від дорогих просторих квартир у центрі міста до маленьких студій у спальних районах та на околиці. Тому зараз навіть при обмеженому бюджеті можна обзавестися житлом у столиці. Для того, аби придбати квартиру вигідно варто почати з вивчення базової інформації про ринок нерухомості Києва.

Що краще: новобудова чи вторинний ринок?

Плануючи придбати нерухомість, намагайтесь відразу визначитися, що вам більше підійде – житло в новобудові або ж квартира на вторинному ринку. У кожного з варіантів є свої переваги і недоліки.

Вторинний ринок у Києві значно більше розвинений, тому ціни на квадратні метри нерідко вищі, ніж на столичні новобудови. В першу чергу, це стосується центральних районів міста: Печерського, Шевченківського та Подільського. Основною перевагою житла на вторинному ринку є його розташування. Розвинена інфраструктура, розбудовані райони, відносна невелика віддаленість від центру та приваблива ціна. Крім того, це ідеальний варіант для тих, хто бажає в’їхати в придбане житло негайно, адже більшість квартир продають з меблями та технікою.
Однак, суттєвим недоліком може стати ремонт об’єкту нерухомості. Необхідність заміни сантехніки, електрики та навіть утеплення стін – все це значно підвищує кінцеву вартість житла. Додайте до цього відсутність парковок та затори і житло в центрі столиці вже не виглядає так привабливо.

Що краще: новобудова чи вторинний ринок?

Квартири на первинному ринку – це, як правило, вибір між великими садибами у передмісті Києва та окремі висотні будинки в центрі міста та його околицях. Вони мають багато зручностей, включаючи автостоянки, ліфти, закриту територію та моніторинг. До того ж, ви уникаєте додаткових витрат на заміну труб, теплоізоляцію та інші види капітального ремонту.

До мінусів варто віднести витрати на ремонт та облаштування, час – нерідко забудовники запізнюються з термінами здачі об’єкту, а також недостатньо розвинену інфраструктуру та віддаленість від центру.

Попри це, варто пам’ятати, що квартири в столичних новобудовах зникають миттєво, навіть незважаючи на високу ціну. Більшість квартир купують інвестори – для здачі в оренду або перепродажу.

Команда спеціалістів та наш сайт забезпечать вам:

  • – легкість та швидкість під час пошуку житло, відповідно до запиту;
  • – зручність та комфорт в перегляді пропозицій;
  • – швидкий зворотній зв’язок;
  • – професійну консультація спеціалістів з продажу та кредитування.

 

Де найкраще придбати квартиру в Києві

Київ поділений на дві частини – лівобережну та правобережну і налічує 10 районів, серед яких найпрестижніші – це Печерський, Шевченківський та Подільський райони. До промислових та районів відносять район Оболоні та Дарниці, а найбільш спокійні та спальні райони – це Голосіївський, Святошинський, Солом’янський, Дніпровський та Деснянські райони.

Столиця приваблює високорозвиненим ринком праці, розваг, закладами освіти та культурними заходами. Тут добре розвинений громадський транспорт, а також дуже широкий спектр послуг і торгівельних закладів. Недоліками є затори, якість повітря, шум, натовпи людей та дуже щільна забудова, а це означає, що не кожен буде почувати себе комфортно посеред столичного мегаполісу.

Врятуватись від столичної метушні, при цьому, не втрачаючи усіх переваг міського життя, можна придбавши квартиру на околицях Києва або у передмісті.

Вагомою перевагою на користь нерухомості в передмісті є ціна. В середньому ціна на квартири в новобудові у Києві на 15-20% вища, ніж на заміському ринку. Вигідні пропозиції вдасться знайти в популярних і добре розвинених містечках та селах передмістя Києва: в Ірпені, Бучі, Броварах, Чабанах, Вишневому, Вишгороді та інших.
Власники нерухомості у передмісті отримують одразу кілька переваг: вигідна ціна, простора житлова площа, відносно чисте повітря, більше озеленілої території та близькість природних зон, хороше транспортне сполучення з Києвом, спокій та тиша.

Вибір між центром столиці та околицями залежить, головним чином, від покупця. Якщо ви шукаєте квартиру для себе і своєї сім’ї, то більш привабливим буде передмістя, де, наприклад, легше влаштувати дітей до дитячого садка. Квартира в центрі та прилеглих районах буде хорошим рішенням для інвестування.

Розстрочка чи іпотека

Не в кожного є можливість придбати квартиру одразу, коли немає всієї суми, а молодій сім’ї потрібно придбати квартиру в новобудові у Києві, можна розглянути варіант розстрочки або іпотеки. Не всі можуть одразу віддати всю суму продавцю, тоді як поступово сплачувати нерухомість зручніше і легше для сімейного бюджету.
Давайте розбиратись, яка різниця між розстрочкою та іпотекою і що краще обрати. Розстрочки – це договір про оплату частинами, який укладається напряму між покупцем і забудовником. У випадку ж іпотеки є три сторони – покупець укладає договір про отримання кредитних коштів (які сплачує протягом визначеного терміну з урахуванням відсотків) від банку, а останній вже оплачує вартість квартири забудовнику.

Де найкраще придбати квартиру в Києві

Розстрочку на купівлю квартири в новобудові можна оформити на початковому етапі, до введення будинку в експлуатацію. Інвестор не сплачує відсотки, як у випадку з кредитуванням, але зобов’язаний зробити початковий внесок (10%-50% від повної вартості житла). Термін виплати розстрочки встановлює девелопер.

Для купівлі нерухомості можна скористатися й іпотечною програмою. Найвигідніші пропозиції будуть за умови першого внеску – від 50% вартості житла. Покупцеві також доведеться підтвердити свою платоспроможність: доходи мають перевищувати розмір щомісячного платежу за іпотекою, як мінімум удвічі.

Важливо ретельно вивчити умови розстрочки або іпотечного кредитування, щоб згодом не виникло жодних неприємних сюрпризів.

Ми рекомендуємо придбати квартиру в новобудові у Києві в ЖК Plaza Kvartal, їх перевага в тому, що ви легко можете оформити розстрочку 0% на термін від 12 до 24 місяців, з місячним платежем від 1000 у. од. Перший внесок від 30%. Також, доступна банківська іпотека під 7% річних.