Skip to main content
Plaza Kvartal

Про комплекс

ЖK «PlazaKvartal - 3» налічує 12 тис. м2 загальної корисної площі - це 280 - 1 кімнатних, 40 - 2 кімнатних, 6 - З кімнатних квартир та 31 приміщення для комерційної діяльності. Також, власний підземний паркінг та додаткові місця для зберігання від 3 м2.

Комплекс збудований за монолітно-каркасною технологією. Стіни з газобетонних блоків та червоної цегли, що забезпечує надійну опору, міцність та шумоїзоляцію. Зовнішнє утеплення - пінополістирольними плитами, які не вбирають вологу та мають високий рівень енергозбереження.

Переваги

Мансардний поверх

В Житловому комплексі запроектовано мансардний поверх з похилим дахом, проте стеля на поверсі пряма. Це залишає додатковий горищний простір, який буде служити шумо- та теплоізоляційним прошарком.

Дах монтується з наступних елементів:

 • паробарʼєра
 • утеплювача – 300 мм мінеральної вати
 • балок з нижньою обрешіткою
 • повітряного простору горища
 • гідробарʼєра
 • металопрофілю.

01

Матеріали

В квартиру введена електрика, вода та каналізація; встановлено лічильники; під кожне вікно передбачено електроконвектор.

Комплектація квартир при продажу – чистова: гіпсова штукатурка міжквартирних стін, чистова стяжка підлоги. Висота стелі 285 ММ.

В комплексі встановлено якісні вхідні двері українського виробництва, вікна з камерним склопакетом з поляризацією та профілем Rehau.

02

Розташування

Зручне місцерозташування неподалік від столиці, дозволяє швидко дістатися міста. При відсутності власного автомобіля, поруч знаходяться зупинки громадського транспорту.

03

Розрахувати розстрочку

  Забронювати

   Замовити дзвінок

    Переглянути планування

     Переглянути планування

      Отримати консультацію

       Завантажити презентацію

       Залиште свій номер, щоб миттєво отримати доступ до презентації будинку з актуальними акціями та вартістю квадратних метрів!