Skip to main content
Plaza Kvartal

Як купити?

Ми спростили систему оплати, щоб наші клієнти витрачали мінімум часу на оформлення документів. У кожного клієнта своя історія, тому ми персонально консультуємо по платежах і допомагаємо підібрати умови оплати, які не створюватимуть мешканцям незручностей в майбутньому.

Усне бронювання

Придбання квартири – важливе рішення, яке потрібно обміркувати: якщо сподобалась квартира, ми закріпимо її за вами на 2 дні. Після закінчення 2-х днів, або в той же день, ви можете підписати договір завдатку і продовжити бронь для збору документів або потрібної суми.

Договір завдатку

Фіксуємо ціну за квадратний метр і додаємо бронювання терміном до 10 днів.  Цей договір буде корисний, якщо ви хочете встигнути придбати квартиру під час дії акційної пропозиції або потрібно більше часу для підготовки документів чи потрібної суми для укладання договору.

Укладання договору

100% оплата

Ви оплачуєте 100% загальної вартості квартири. З додаткових платежів можлива доплата за різницю в м2 після обміру БТІ, сплата податків та витратної частини на оформлення договору купівлі-продажу. Зростання цін на доплату за метри не поширюється – ви платите за тією ціною, по якій робили 100% внесок.

Розстрочка

Пропонуємо індивідуальну розстрочку з фіксацією у гривні. Перший внесок від 30%, а щомісячні платежі гнучко розкладаються на період до 12 місяців.

Ми будуємо будинки згідно з вимогами нещодавно прийнятого Закону України «Про гарантування речових прав на обʼєкти нерухомого майна, які будуть споруджені в майбутньому», який набрав чинності 10 жовтня 2022 року, даний нормативно- правовий акт покликаний, передусім, забезпечити прозорість ринку недобудованої нерухомості та запровадити дієві механізми захисту прав інвесторів/покупців.

Всі наші дозвільні документи знаходяться у відкритому доступі, для перегляду перейдіть за посиланням https://e-construction.gov.ua/reestri

Реєстраційний номер документа в ЄДЕССБ – ІУ051230320408

Розрахувати розстрочку

  Забронювати

   Замовити дзвінок

    Переглянути планування

     Переглянути планування

      Отримати консультацію

       Завантажити презентацію

       Залиште свій номер, щоб миттєво отримати доступ до презентації будинку з актуальними акціями та вартістю квадратних метрів!